festival „OKOŘ SE ŠŤÁVOU“

24.04.2008 19:07

HVĚZDOU FESTIVALU „OKOŘ SE ŠŤÁVOU“ BUDE ALAN STIVELL

10. ročník hudebního open air festivalu „OKOŘ SE ŠŤÁVOU“ proběhne již tradičně na jednom z nejmystičtějších míst v okolí Prahy (7km za hranicí Prahy 6, v podhradí hradu Okoř ) - 24.května 2008 od 14.hod do 01. hod.

Na hlavní scéně vystoupí světová hudební legenda ALAN STIVELL (Francie/Bretagne), multiinstrumentalista hrající na keltskou harfu už od svých 9 let. Doposud vydal 25 alb. Mezi nejznámější patří „Symphonie celtique“ nebo záznam koncertu z pařížské Olympie. Jeho vystoupení jsou po celém světě velice vyhledávaná a masově navštěvovaná, jelikož nejsou příliš častá. Vždy jde o jedinečný a neopakovatelný zážitek.
Stivell spolupracoval s řadou osobností na mezinárodní hudební scéně. Patří mezi ně například Kate Bush, Simple Minds, Shawn McGowan, Sinead O' Connor, Youssou N'Dour nebo Paddy Moloney a další. Jeho hudba, inspirovaná snad všemi kulturami, je celosvětově velmi uznávaná. V Čechách vystupoval v roce 1991, v pražské Lucerně. Koncert byl tehdy beznadějně vyprodaný. Po 17 letech tak Alan Stivell vystoupí na Okoři s více než hodinovým programem.Ukázka vystoupení Alana Stivella z you tube je na stránkách www.okorsestavou.cz


NA OKOŘ BUDE JEZDIT KYVADLOVÁ DOPRAVA LINKA X-OKOŘ Z DEJVIC (Kulaťáku) . A to během celé akce i po zkončení akce. Vstupenky se dají koupit v sítích Ticketpro,Ticketstream a Ticketportal vstupné jednotlivé 300Kč a rodinné vstupné 600kč na místě 350Kč a rodinné 800Kč děti do 12 let a vozíčkáři vstup zdarma.Dětská vstupenka 150Kč .
Levnější vstupenky bez přirážek předprodejních sítí jsou k dostání - Hrad Okoř, Dělová Bašta a Pizzeria na parkovišti na Okoři,Velké Přilepy Špejchar nebo v Tuchoměřicích potraviny u Sadila za 250 kč v omezeném množství.V mistě je prostor pro stanovani. Vice info na www.okorsestavou.cz