Náš společný web po třech měsících fungování

19.03.2008 13:42

 

Vážení sousedé a přátelé,

 
Nás společný web, již funguje pomalu necelé tři měsíce a stále se těší poměrně dobré návštěvnosti. Návštěvnost se pohybuje v průměru 40 přístupů za den v průměrné délce 12minut. K dnešnímu datu činí celková návštěvnost 2373.

 
Rád bych zrekapituloval, co je na webu nového od druhého měsíce:

-         fotogalerie

-         politika webu

-         partnerské weby

-         spotřebitelská poradna

-         odstraněna rubriky „společný pozemek“

-         přejmenování rubrik k diskuzi k výstavbě jednotlivých etap

-         sousedská výpomoc

 V mnoha příspěvcích a článcích můžeme číst – již na webu, společný web apod., nemyslíte, že by si náš společný web, zasloužil pěkné jméno? Já osobně myslím, že ano. Pokud někoho nějaké napadne, zašlete mi návrh do redakčního emailu a následně nechám o výsledném pojmenování hlasovat.

 
Co redakce plánuje na příští měsíce?

V rámci dubna, by snad mohla být k nastěhování i druhá etapa (nemám informace ohledně kolaudace sítí), a proto v této souvislosti lze očekávat rozjezd rubrik „sousedská výpomoc“, „závady“ a „už bydlím, hurá!“. Dále bych rád umístil ovladatelnou IP kameru, kterou by zejména kolegové ze třetí etapy mohli využít ke sledování výstavby svých bytů. Případné umístění kamery je závislé na zvolení jejího financovaní a to z pohledu nákup a provoz. Dále bude zřejmě nutný zajistit souhlas Bertura a.s. (Bertinvest a.s.) – tomto směru si nechám vypracovat stanovisko právního zástupe webu. Další rozvoj témat (projektů) nechám na pozdější dobu.

 

Na co můžete snad těšit v rámci rubriky „Místní podnikatelé“?

-   zvýhodněné pojištění nemovitostí

-  zvýhodněná nabídka na elektronickém zajištění bytů

-  zvýhodněná nabídka na výrobu nábytku na míru

 
Zpětná reakce na web a redaktora?

Rád bych znal Vaše nové názory, podněty a otázky tak, abychom mohli web společně neustále zlepšovat a rozvíjet. V této souvislosti prosím vpisujte Vaše podněty do níže uvedené diskuze. Bez zpětné reakce to snadno nejde - určitě každý z Vás má nějké výhrady.

Díku za přízeň a Vaše reakce

 

JŠ.

Diskusní téma: Náš web po třech měsících fungování

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek