Pivovarský dvůr Chýně

06.03.2009 14:13

 

(foto: https://pivni.info)

 

O víkendu jsme již po několikáté zajeli spolu se sousedy na oběd do Pivovarského dvora Chýně. Dvůr se nachází pár kilometrů za Hostivicemi, čili do 15 minut jste na místě (mapa).

Při příchodu do restaurace na vás čeká velmi příjemné a vzdušné prostředí. Velkým plusem restaurace je uprostřed umístěný dětský koutek, čili děti se dobře zabaví a vy můžete vesele hodovat a vychutnávat si skvělé pivo. Když děti začnou poletovat po celé restauraci, tak nemusíte mít obavy. Nikdo vám nevynadá, obsluha má v tomto ohledu pochopení.

Místní uvařené kvasnicové pivo chutná skvěle a proto doporučuji se předem domluvit, kdo bude řídit zpět. Kuchyň je opravdu fantastická. Jezdíme vždy na polední meníčko. Meníčko obsahuje předkrm, hlavní jídlo, zákusek a 1/3 nápoj (pozor nelze platit stravenkami). Kuchyně nás vždy nadchla. Pivní sýr jako předkrm neměl chybu!

Obsluha též zaslouží pochvalu a vždy si zachovává nadhled a veselý úsměv i při největším frmolu. Když se děti budou nudit tak je zaveďte k akváriu nebo k mluvícímu opeřenci (jeho jméno si už nepamatuji). Během půl hodinky jsme ho naučili říkat „Veru“.

Co říci závěrem? Pokud si chcete o víkendu opravdu odpočinout u dobrého jídla a pití, tak nemáte o čem dlouho přemýšlet.

PS. Dobrá zpráva pro řidiče - dobré pivíčko lze zakoupit na domácí užívání

Web: https://www.pivovarskydvur.cz

- JS -

 

Diskusní téma: Pivovarský dvůr Chýně

Pizzeria Sklípek

Datum: 08.03.2009 | Vložil: iva

ahoj, my jsme docela oblíbili restauraci u Špejchara v Přílepech, jedinou vytkou je že se tam kouří a to mně osobně jako nekurákoví vadí!

Proto bych radši pro večeři doporučila Pizzerii Sklipek v Suchdolu, od 19,00 se tam nesmí kouřit, jidlo skvělé a za rozumné ceny, jen nevím, jestli mají detský koutek. S O to jsme se nikdy nezaujímali (zatim ).

https://www.pizzasklipek.cz/vindex.htm

Restaurace U smrku

Datum: 06.03.2009 | Vložil: Dusan

Mám taky jeden typ na dobrou restauraci. A je to ještě o něco bliž. V Jenči.
Rodinná atmosféra, zajímavé menu, slušné ceny. To co bylo prozatím vyzkoušeno - chutnalo. Doporučuji ! Web: https://www.u-smrku.cz/

Re: Restaurace U smrku

Datum: 06.03.2009 | Vložil: Študent

Díky za tip!!!! určitě zkusíme, mají dětský koutek?

Re: Re: Restaurace U smrku

Datum: 07.03.2009 | Vložil: Dusan

Typy na dobre jidlo a prijemne posezeni - to je temer na dalsi rubriku.
Detsky koutek maji jenom vramci zahradky. Takze je treba pocak na teplejsi pocasi.

Přidat nový příspěvek