Ploty???

26.02.2008 12:02

Vážení sousedé, včera jsme s manželkou přemýšleli nad ploty. Neví někdo z Vás, kdy bude oplocení dokončeno a jak bude vypadat?

Diskusní téma: Ploty???

oplocení

Datum: 27.02.2008 | Vložil: Jakub

Nevím jak vy, ale vím o oplocení jen ve slovní formě, tak jak mi to bylo před rokem a půl řečeno, možná se něco od té doby změnilo. Ale za tu sumu peněz by to odpovídalo. Dům, co jsem slyšel, bude rozdělen na polovinu ze zadní strany drátěným plotem. A kolem dokola pozemku by měl být plot s betonovým základem, obložen štípanou břidlicí a mezi sloupkama dřevěné laťky. A z přední strany vrátka a vjezdní vrata, asi šoupací, jinak mi to nenapadá...
Nebo máte někdo nějaké jiné info ???

plot

Datum: 28.02.2008 | Vložil: Študent

Jestli tomu dobře rozumím, měl by být drátění plot, co se týče domu D1-3, mezi domem C a D1-3, D1-3 a D4-6 a dále mezi D a F. Vstup ze silnice - vrata a vrátka. Okolo celého pozemku tj. I. - III. etapa zděný s dřevěnu výplní.

plot

Datum: 02.03.2008 | Vložil: Jakub

No nevím, docela si mě překvapil. Ono by to nevypadalo špatně, kdyby byla oplocena celá naše zástavba v Noutonicích, ale jak by se to udělalo z výjezdy z ulic ? Mít vrata u baráku a pak další u výjezdu na silnici? Nebo závory? Nebo volný vjezd, to by to oplocení bylo k ničemu. To asi ne. Ono kdyby měla 1 etapa oplocení, tak bychom to mohli okoukat, ale není tomu tak. Já myslel že bude mít každý dům oplocení samostatně. Nechme se asi překvapit.

Re: plot

Datum: 03.03.2008 | Vložil: Študent

Já bych si dokázal představit oplocený celý projekt, a u vjezdu bychom umístili závoru (vrata) na dálkové otvírání. Pak by jednotlivé vrata a vrátky byly zbytečné. Kolem jednotlivých domů, by pak mohl být plůtek cca 1m vysoký...........Jak říkáš necháme se překvapit, snad to bude příjemné překvapení, ale hlavně svižné!!!

Re: Re: plot

Datum: 23.03.2008 | Vložil: j.

Já si myslím, že pletivem budou oddělene Sixtety na půl tzn. pletivo mezi pozemkem D3 a D4, mezi F3 a F4 (protože sixtety jsou vlastne spojené dvě tria na svých vlastních pozemcích). Betonová podezdívka s dřevěnými laťkami by pak měla jít kolem celého F-ka, celého D-čka atd. atd. Takhle to bylo vysvetleno nám. A taky je to takhle namalováno na vizualizacích. Ale jak říkate uvidíme!

Re: Re: Re: plot

Datum: 27.03.2008 | Vložil: xy

nám bylo řečeno, že beonová podezdívka a dřevěné ploty jdou za každým vlastníkem nemovitosti, takže pokud si je v nadstandardu necháte udělat, asi je budete mít, jinak ke kolaudaci nejsou potřeba, tudíš se prmárně nebudou dělat. Záleží teda asi na dohodě mezi jednotlivými majiteli bytových domů, jak se dohodnou, jak bude ten jejich konkrétní dům vypadat. Možná by stáloza to, dohodnout se jako clá nová výstavba a zadat to jené firmě,bylo by to za A levnější a za B by to všechno alespoň vypadalo jednotně, co ríkáte? :-D

Re: Re: Re: Re: plot

Datum: 28.03.2008 | Vložil: Študent

Plot zděný i pletivový my máme ve smlouvě (jak jste na tom ostatní z D?), vím, že není potřebný ke kolaudaci, avšak čekat než budou primární? hypotéku bychom už opravdu rádi dočerpali!!! Nedokáži si představit, že dům nebude oplocen, pokud již budeme bydlet - pracovníci na III. etapě budou kolem domu courat a parkovat na příjezdové komunikaci. Myslím, že jednotný zděný plot neuškodí ani neuškodí závora na příjezdové komunikaci. Stavba plotu popřípadě regulovaného vjezdu není nic těžkého a časové náročního.....

Re: Re: Re: Re: Re: plot

Datum: 31.03.2008 | Vložil: Jakub

Plot? Jaký ? Nevím co kdo máte ve smlouvě. Možná nějaký bude od domu do ulice. Tak to jsem se dozvěděl na stavbě. Ale před rokem a půl nám teda bylo řečeno něco uplně jiného. Asi se časem názory mění. Nicméně je plot započten i do výsledné ceny bytu... jelikož třeba u nás to byl nařízený nadstandart. Nevím jak u ostatních sousedů.
Jinak ve smlouvě mám uvedeno : 7 metrů plotu, vrata a vrátka za pěknou sumičku. Pokud to máme z Déčka všichni, tak by to mělo dělat 6x7 = 42 metrů oplocení a vrata a vrátka. Nevím jak je to uděláno ale například se sousedy, kteří budou mít oplocení společné s námi. U nás je se to týká Céčka a EFka. Tak co budoucí sousedé, jak to máte vy ???

plot

Datum: 07.04.2008 | Vložil: Študent

Ve smlouvě to máme shodně (podobně), doufám, že ploty budou postaveny co nejdříve. V neděli jsme se byli podívat na stavbě a nic nenaznačilo, že by se kolem D plot začal stavět. S panem Prokopce nebo s někým jiným z Bertury jsme o tomto tématu nemluvili, ani nám nikdo s bertury nesdělil, že by měli být ploty postaveny po předání bytů. Máme doma malého špunta a zařízení v bytě nebude zadarmo, čili bez plotů to určitě nepůjde!

Re: plot

Datum: 09.05.2008 | Vložil: Standa Jemelka

ahoj my nemáme zaplacený ani metr plotu, a co vím tak kluci z D5 a D6 nějaký částky ve smlouvě mají ale každý jiný metry a jiný peníze, každopádně já nevěřím že by ty ploty vůbec začali dělat. a když tak za docela velký prachy, já na to mít asi nebudu tak nevím jak se dohodneme.

1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek