Podlaha - opět vybíráme

18.01.2008 18:47

 

Dnes jsme po třetí vybírali podlahu! Tento sortiment bude dodávat společnost Diorit s.r.o. sídlící na Praze 4 v Křesomyslově ulici. Když jsme se tuto zprávu dostal, byl jsem zpočátku trochu v rozpacích, říkal jsem si proč znovu!? Když jsme prodejnu opouštěl, měl jsem velice dobrý pocit. Obchodní zástupce dané problematice rozumí (ne jako pan Franc, který očividně ve většině případech neví o čem je řeč) a co je důležité podlahy se zdají být opravdu kvalitní (vybírali jsme do obýváku dřevěnou podlahu) s 30 letou zárukou a hlavně ceny šly za rok a půl dolů. Z původních 1500 Kč za metr2 jsme se dostali na 1100 Kč za metr2! Nesmíme avšak zapomenout na cenu práce, která není zahrnuta v jednotkové ceně za metr2 (týká se všech nadstandardů!!). S panem obchodním zástupcem jsem se domluvil, a všem kteří v prodejně byli nebo půjdou, že nám kalkulaci celkových nákladů zašlou!, čímž, se snad vyvarujeme potenciálních dohadů s Bertura a.s.

- redakce-

Diskusní téma: Podlaha - opět vybíráme

Dlažba

Datum: 22.01.2008 | Vložil: Honza J

Jak již zde někdo psal, tak dlažby a obklady nejsou až zase tak jednoduchá záležitost a pro pana France asi nadlidský úkol. Po měsíci se ozval, že námi požadovanou dlažbu již firma Rako nevyrábí... První schůzka (co se týče obkladů) byla v září. Tak bude asi další v pořadí již čtvrtá schůzka. Možná by bylo lepší si ty oklady objednat sám.

Re: Dlažba

Datum: 25.01.2008 | Vložil: Honza

Opravuji - podařilo se vše dořešit, obklady jsou na zdech a tímto bych se chtěl omluvit všem dotčeným (p.Francovi zvlášť). Jinak věřím, že se stavba dovede do vítězného konce :-)

Přidat nový příspěvek