učtování po 14 dnech fungování webu

18.01.2008 07:04

Pomalu a jistě se blíží okamžik, kdy web bude fungovat již 14 dní. Pro někoho je to krátká doba na to, abychom mohli hodnotit přínosy a nedostatky webu - například vláda ČR má vždy 100 dní hájení. Já osobně si myslím, že je to dostatečná doba na to, abychom si řekli co funguje, co ne, co zlepšit a jakým směrem se vydat.

Web během dvou dní dostal konečný kabát, zelená barva nevyjadřuje mé osobní environmentální přesvědčení (sám s globálním oteplován nesouhlasím), ale z těch předloh co jsem měl k dispozici, byla podle mého názoru nejideálnější pro náš účel. Prý lze vytvořit i vlastní předlohy, ale já jsem v tomto oboru amatér a tyto stránky jsou mé první dílo, čili v tomto směru nebudu prozatím měnit. Snad se barevné ztvárnění líbí většině.

Asi mnohé, na první pohled zarazil slogan resp. přirovnání Noutonich k největší horské dráze. I když, by se mi líbila v blízkosti taková horská dráha, nic méně slogan vyjadřuje mé osobní vnitřní dojmi, které při výstavbě vysněného bytu ze zahrádečkou mám, myslím že i jiní. Před rokem a půl, když jsme začali hledat nové bydlení a objevili jsme inzerát od Bertury, tak jsme na začátku, vstupujeme do vozíku a rozjíždíme se. Byt, který se nám líbil by volný, Bertura dala jiné schodiště, tak nám z bytu 3+kk vznikl 4+kk, vše krásné. Podepsali jsme smlouvu a zaplatili první splátku a jsme na prvním vrcholku horské dráhy a pak pěknej sešup! Stavět se začalo až na podzim……..

Na webu jsme vytvořil několik rubrik, určitě nějaké časem zaniknou a některé přibudou, vše záleží na Vás! Velice dobře hodnotím rubriku kontakty, ačkoliv není kompletní, dospěli jsme do stavu, že máme (snad) kontakt na každý bytový dům. To, že nám chybí kontakty na domy A, B a J je velká škoda, protože od těchto lidí, bychom získali určitě mnoho informací, zejména co se týče kolaudace a závad. V tomto ohledu musíme najít řešení. Možná až, někdo pojede do Noutonic a uvidí nového občánka z těchto domů, prosím sdělte mu informaci o webu. Na druhou stranu, tito lidé měli už dávno bydlet, čili určitě nyní mají jiné starosti. Uvidíme, možná na web chodí…..

Hlavní témata jsou podle v současné době dvě – dostavba a kolaudace II. etapy (resp. I etapy) a založení občanské sdružení. Co se týče prvního tématu, prosím všechny o více reakcí a příspěvků. Ono všem moc napomůže, když se svěříte s každou maličkostí (dojmem) i s pozitivní, kterou jste na stavbě nebo přímo v sídle Bertura zažili. Web je nakloněn všem názorům. Děkuji, že ve svých příspěvcích nejsme vulgární. Druhé téma občanské sdružení, je v současné době malinko na druhé koleji resp. jeho 100% fungování můžeme očekávat až po nastěhování. V rámci těchto prvních dvou až tří měsíců nového roku, bych rád toto sdružení formálně založil a na jaře (po dokončení II. etapy.) bychom uspořádali druhou oficiální členskou schůzi (I. členskou schůzi bychom uspořádali v rámci přípravného výboru, abychom splnili požadavky zákona) a dále se domluvili o konkrétních postupech a otázkách. Proto v tomto směru rád uvítám všechny, kteří by se chtěli v této fázi do založení sdružení angažovat. Zaslané jména uchazečů budu vkládat postupně na web. Pochopitelně můžete zaslat i své návrhy.


Celkově si myslím, že se web postupně a správným směrem vyvíjí a má před sebou slibnou budoucnost. Je to naše společné „miminko“ tak se o něj dobře starejte!!

Co si myslíte vy?

- redakce -

Diskusní téma: účtování po 14 dnech fungování webu

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek